Az idei, – harmadik – rendezvény után az egyértelmű cél, hogy Budapest az autópiaci, autóipari konferenciák kapcsán felkerüljön az európai térképre, és középtávon regionálisan meghatározó rendezvénnyé fejlődjön.

Az Indamédiával együtt azon fogunk dolgozni, hogy ez megvalósulhasson, és a jövőben egyre több nemzetközi autóipari csúcsvezetőnek legyen motiváló a meghívásunk Budapestre, ezzel is erősítve hazánk státuszát és hírnevét, mint regionális gyártói, beszállítói, technológia és kereskedelmi központ.

Az Indamédiával együtt azon fogunk dolgozni, hogy ez megvalósulhasson, és a jövőben egyre több nemzetközi autóipari csúcsvezetőnek legyen motiváló a meghívásunk Budapestre, ezzel is erősítve hazánk státuszát és hírnevét, mint regionális gyártói, beszállítói, technológia és kereskedelmi központ.
Emellett a szakma hazai kereskedelmi, flottakezelői, finanszírozói, márkakereskedői, importőri képviselői baráti hangulatban tölthessenek egy napot egymással magas szakmai nívójú előadások kíséretében.
Találkozunk jövőre is, a programot fejben már készítem. :)
















